Aynalı Pleksi Tabela

Aynalı pleksi tabela; denildiği zaman öncelikle pleksi malzemesinin üzerine yapılan bir işlemdir. Pleksi mat, şeffaf veya renkli olarak istediğiniz kalınlıklarda üretilmektedir. işlenmesi kolay cam plastik karışımı bir malzemedir. Cam gibi ışık geçirirancak dayanıklı daha esnek kırılmayan bir yapıya sahiptir. Aynalı pleksi de pleksinin üzerine ayna kaplanmış halidir.
pleksi ilgili programda istenilen yazı, şekil veya logo çalışması yapıldıktan sonra lazer kesim makinalarında kesim işlemi yapılarak çalışma kompozit üzerine monte edilerek oluşturulan tabela çeşididir.

Firmanıza ister iç mekanda isterseniz dış mekanda şık ve güzel bir görsel renk katar. yaratıcı fikirlerle çok hoş göze hitap edebilen aynalı pleksi çalışmaları ortaya çıkartılabilir.

Bursa tabela olarak sağlam güvenilir kaliteli hizmet anlayışımız sayesinden istemiş olduğunuz aynalı tabelayı sizlere sunmaktayız.
Bursa pleksi tabela ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat almak isterseniz iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

aynalı pleksi tabela bursa

aynalı pleksi tabela bursa