Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme tabelası; adındanda anlaşılacağı gibi gidilmek istenilen noktaya yönlendirmek amaçlı kullanılan tabelalardır.

Bu tabela çeşidi kamuya açık ortak alanlarda, park ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılmaktadır.
alüminyum ya da vinil germe şeklinde yapılabilmektedir. Konum her tabela için önemlidir, fakat yönlendirmeler için daha fazla önem taşır çünkü yanlış bir açıya monte edilmiş bir tabela hiç kimseye bir verim sağlamaz ve isminin gereğini yerine getirememiş olur. Bu sebeple yeri ve konumuna çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

iç mekan ve dış mekan  yönlendirme tabelası olarak iki gruba ayırabiliriz
* İç mekan tabela; yine ismindende anlaşılacağı üzere ofis, holding, plaza, AVM, hastane, iş merkezi gibi mekanlarda gitmek istediğiniz bölüme ulaşmanızda yardımcı olmayı sağlayan tabelalardır.
* Dış mekan tabela ise; reklamı yapılacak yerin cadde ya da sokak başında monte edilerek ulaşılması sağladığı gibi, sanayi bölgelerinde ya da alışveriş merkezlerinin girişlerinde kullanılarak yine ulaşmak istediğiniz yere kolaylıkla gitmenizi sağlar
Bu tabelalardaki amaç kişilerin istedikleri adrese istedikleri bölgeye daha rahat ve kolay ulaşılmasını sağlamaktır.

Bursa tabela olarak sağlam güvenilir kaliteli hizmet anlayışımız sayesinden istemiş olduğunuz yönlendirme tabelasını sizlere sunmaktayız.
Bursa yönlendirme tabelası ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat almak isterseniz iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

yönlendirme tabelası bursa

yönlendirme tabelası bursa