Işıklı Vinil Germe Tabela

Işıklı tabela çeşitlerinde en uygun fiyatlı tabela ışıklı vinil germe tabela dır.

Işıklı vinil germe tabelaların yapısı da yine vinil germe tabela gibi olup biraz daha derin kasa (10-30cm) metal kasa yapılarak. Üzerine ışıklı vinil dediğimiz normal vinilden biraz daha farklı olan ışık geçirgenliğini eşit dağıtan malzeme üzerine dijital baskı uygulanan brandanın dört tarafından metal profil şaseye gerdirilmesi ile üretilen bir tabela çeşididir. Metal kasa içerisine ışık (floresan) döşenerek aydınlatılması ile ışıklı vinil germe tabela oluşur. Reklam dört tarafı metal profilin ortasında kalan ışıklı vinil üzerine uygulanan dijital baskı veya bazen folyo kesim harflerin yapıştırılması ile sağlanmaktadır.

Işıklı Vinil Germe Tabelaları Kimler Tercih Etmelidir?

Bu tabelaları genellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler kullanmaktadır. Kullanım amacı diğer vinil germe tabela ya göre ışıklı oluşundan dolayı geceleri hizmet veren işletmelerde tercih edilmektedir. Maliyetinin diğer ışıklı tabelalara göre daha ekonomik olması daha çok işletme tarafından kullanılmasını sağlamıştır. Fiyatının uygun olması ve gece de fark edilebilir olması sebebi ile piyasada en çok tercih edilen bir tabela çeşididir.

Işıklı Vinil Germe Tabelalar Binanın Neresinde Kullanılır?

Genellikle iş yerlerinizin giriş bölümlerinin yani ön cephelerin kapı üstünde olacak şekilde montajı uygulanır.  Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretildiğinden yağmur kar rüzgâr gibi doğal dış faktörlerden etkilenmeden uzun yıllar ilk günkü görünümünü muhafaza eder. İçerisinde  floresan kullanıldığından dolayı arada bir bakım gerektirebilir.

ışıklı vinil germe tabela

ışıklı vinil germe tabela