Krom Kutu Harf Tabela

Krom Kutu Harf Tabela

Günümüzün en görsel en modern en zarif ve en sağlam tabela modelidir. Uzun ömürlü kullanım amacı için üretilmiştir. Tabelanın yapımında kullanılan malzemeler; Krom, Gold krom (prinç-bronz). Tabelayı oluşturacak harf ve logolar lazer veya router ile kesilip şekillendirilmektedir. Harfe derinlik veren yan kısım ise harfin büyüklüğüne göre 5-10cm şeritler halinde kenarlarına kıvrılarak lehim yada kaynak vasıtası ile birleştirilmektedir. Burada birleştirilme işçiliği önemlidir tabelanın sağlamlığını belirleyen en büyük unsurdur. Birde harfi duvar yada alüminyum kompozit zemine montajını sağlayan civata ve bağlantı ekipmanlarının sağlam tutturulması gerekmektedir.

Paslanmaz Krom Tabela

Paslanmaz krom kutu harf tabela da denilmektedir. yada direkt olarak paslanmaz tabela diye adlandırılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken diğer bir husus bu tabelanın kullanılacağı işyerinin gece de faal olup olmayacağıdır. gece kullanılacak bir tabela ise bu tabelanın ışıklı modeli olan ışıklı krom kutu harf tabela yı sizlere önermekteyiz. Bu tabelaya göre ışıklı krom kutu harf tabelalar daha yüksek fiyatlıdır. ışıksız olanlar daha ekonomiktir. Buna rağmen kullanılan malzeme ve yapılan işçilikten dolayıkrom kutu harf tabelalar tüm tabela çeşitleri içerisinde alan birim başına en pahalı tabelalardır.

Kimler kullanmalıdır?

Bu gösterişli tabelalar genellikle elit kesimlerde yada vitrine önem veren kesimlerde kullanılır. Dışarıdan şık bir görüntü sunduğu için potansiyel müşterilerin dikkatini çekmekte ve basit bir işyeri imajını yıkmaktadır. Daha büyük ve daha kurumsal algısı oluşturduğundan dolayı mekanınıza gelecek müşterininde size karşı düşüncelerini pozitif olarak etkilemektedir.

krom kutu harf tabela bursa

krom kutu harf tabela bursa