Kompozit Oyma Tabela

   Kompozit oyma tabela; pleksi, alüminyum ya da paslanmaz harflerin veya şeklin oyularak yapılması ile elde edilen bir tabela çeşididir. Alüminyum kompozit yapı olarak daha sert bir malzemeye sahip olduğu için darbelere ve iklim koşullarına daha dirençli olduğundan dolayı uzun ömürlü bir tabeladır.
Kompozit tabela işleme alınmadan önce bazı ön aşamaları mevcuttur; en başında tabi ki de grafik tasarım çalışması gelmektedir. ilgili tasarım programları üzerinde istenilen yazı şekil logo çizimi yapıldıktan sonra CNC makinasına aktarılır ve gerekli oyma işlemi gerçekleştirilir. Oyma işlemi yapıldıktan sonra kasa içerisine yerleştirilir. Bu oyulan kısımların içi strafor veya renkli pleksiglass malzeme ile doldurulur. Talep edilirse içerisine floresan veya led monte edilir ki en güzel olanı da ışıklandırma yapılmasıdır. Ama burada en sağlıklı olan led ışıklandırma olmasıdır çünkü floresan led e göre daha kısa ömürlüdür.

Özellikle gece görünülebilirlik açısından avantajlı tabela çeşitleri arasındadır. Güzel bir CNC kesim işçilik ve en önemlisi dikkat çekici bir tasarım ile diğer rakiplerinizden her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacak bir tabela çeşididir.

Bursa tabela olarak sağlam güvenilir kaliteli hizmet anlayışımız sayesinden istemiş olduğunuz kompozit oyma tabelayı sizlere sunmaktayız.
Bursa kompozit tabela ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat almak isterseniz iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

kompozit oyma tabela

kompozit oyma tabela