Vinil Germe Tabela

Firmanızın tanıtmak için fiyat olarak ekonomik tabela arıyorsanız vinil germe tabela iyi bir seçim olacaktır.

Vinil germe tabelaların yapısı şekli genellikle üzerine dijital baskı uygulanan brandanın dört tarafından metal profil şaseye gerdirilmesi ile üretilen bir tabela çeşididir. Reklam dört tarafı metal profilin ortasında kalan vinil üzerine uygulanan dijital baskı veya bazen folyo kesim harflerin yapıştırılması ile sağlanmaktadır.

Vinil Germe Tabelaları Kimler Tercih Etmelidir?

Vinil germe tabelaları genellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler kullanmaktadır. Nedeni ise maliyetinin diğer tabelalara göre daha ekonomik olmasıdır. Üretimi en hızlı sonuçlanan ve montaj süresinin kısa olması sebebi ile çokça tercih edilen bir tabela çeşididir.

Vinil Germe Tabelalar Binanın Neresinde Kullanılır?

Vinil germe tabela genellikle iş yerlerinizin giriş bölümlerinin yani ön cephelerin kapı üstünde olacak şekilde montajı uygulanır. Vinil germe tabelalar bazen işyerlerinin haricinde firma reklamı olarak kiralanan duvarlardaki reklam alanlarına da uygulanabilmektedir. Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretildiğinden yağmur kar rüzgâr gibi doğal dış faktörlerden etkilenmeden uzun yıllar ilk günkü görünümünü muhafaza eder.

vinil germe tabela

vinil germe tabela