Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf tabela çeşidi, tabela sektörü içerisinde çokça tercih edilmektedir.

Pleksi kutu harf tabelalar üretiminde kullanılan pleksiglas malzemeden dolayı bu şekilde isimlendirilmektedir.  Pleksiglasın çok fazla renk seçeneği bulunmakla birlikte, transparan (değişik yoğunlukta), buzlu, şeffaf, fosforlu renkli, simli ve aynalı çeşitleri bulunan plastik bir camdır.  Cama göre 6 kat daha dayanıklı, daha hafiftir ve işlenip şekillendirilmesi cama göre daha kolaydır.

Pleksi harf tabela modellerinin canlı renkli, parlak ve göz alıcı olması, diğer tabelalara göre daha ön planda olmasını sağlamıştır. Müşterilerin dikkatini daha fazla çekmesi nedeniyle çokça tercih edilmektedir. Diğer tabelalara oranla daha uzun ömürlüdür. Solma, yıpranma, eskime gibi sorunlar olmaması nedeniyle de tercih edilmektedir.

Pleksi kutu harf tabelalar tercihe göre ışıklı veya ışıksız yapılabilmektedir. Eğer tabela ışıksız olacaksa arkası dekota ile kapatılır.  Işıklı pleksi kutu harf tabelaya göre ışıksız olan model harcanan malzeme itibari ile daha uygun fiyatlı olmasını sağlamaktadır. Işıklı pleksi kutu harf tabelaların özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

pleksi kutu harf tabela bursa

pleksi kutu harf tabela bursa