Bursa Kutu Harf Tabela

1.204

Bursa kutu harf tabela imalatı yapmaktayız. Kutu harf tabelalar bir çok çeşit olmakla birlikte başlıca tercih edilen çeşitler şunlardır; Paslanmaz sacdan yapılan krom harf tabelalar , Pleksiglas malzemeden yapılan pleksi kutu harf tabelalar , Foreks malzemeden yapılan foreks kutu harf tabelalar , Birde köpük harf dediğimiz kabartma köpük harf tabelalar , olmak üzere dört ana gruptan oluşmaktadır.

  • İlk olarak Paslanmaz krom harf tabelalara bakacak olursak bunlar paslanmaz sac olan krom malzemenin lazer ile harflerinin kesilmesi ve harf kenarlarının harf sacına kaynaklanması için kutu şeklinde harfler oluşmaktadır. bu harf veya logolar ana gövdeye montajlanması ile tabela oluşmaktadır. Akabinde tabela ilgili duvar veya platforma montajlanarak iş tamamlanmış olur.
  • İkinci olarak Pleksiglas malzemelerden yapılan pleksi kutu harfler tabelalara bakacak olursak; Öncelik farklı kalınlıklarda ve renklerde olan pleksilerden ister kutu harf şeklinde isterse direkt olarak lazer ile kesilerek zemine montajlanarak çok farklı yapılarda tabelalar oluşturulabilmektedir. Tabelacıların en çok kullandığı malzemedir. Bu malzeme ile yapılabilecek tabelalar tamamen hayal gücünüze bağlı olarak sonsuz modellerde işler çıkartılabilir. Pleksi kutu harf tabela , pleksi kabartma harf tabela , Aynalı pleksi tabela , Gibi modeller daha çok kullanılmaktadır. Burada en çok kullanılan Pleksi kutu harf tabela genelde ya düz ışıksız yada içerisine led ışıklar döşenerek ışıklı kutu harf tabelalar yapılmaktadır.
  • Üçüncü olarak foreks kutu harf tabelalar da adından da anlaşılacağı üzere foreks malzemesinden yapılan genelde normal kutu harf tabelalardır. Bazen üzeri boyanır veya renkli folyo ile kaplanarak istenilen logo veya yazılar yazılabilir. Çok tercih edilmezler.
  • Dördüncü olarak köpük harf tabelalar da malzeme olarak strafor köpük kullanılmaktadır. Yerine göre harfin yüksekliğine bağlı olarak ya tel kesim yada lazer kesim ile logo veya yazılarınız şekillendililip üzeri boyanarak zemine yapıştırılır. Pleksi kutu harf tabelalardan sonra genelde bu çeşitler ikinci sırada yer almaktadır.

Göze hitabeden tabela yaptırmak istiyorsanız öncelike pleksi kutu harf tabelayı öneririz. onunda kendi içerisindeki çeşitlerinden ledli olanı tavsiye ederiz. Fakat her işte olduğu gibi en iyisi herzaman için biraz maliyetlidir. Fakat kutu harf olsun maliyet düşük olsun diyorsanız size köpük harf tabelayı önerebiliriz. Diğer modellerden paslanmaz krom harf tabelalarında maliyetleri biraz yüksektir. Foreks kutu ve köpüklerin maliyetleri uygundur.

Yine işçilik ve teslimat süresinde bu bahsettiğimiz modeller arasında farklılıklar vardır. Ucuz olan köpük harf tabela ve foreks tabelalar işçiliki kolay olduğu için teslimatı hızlıdır. Pleksi kutu harf tabela ve paslanmaz krom harf kutu tabelalar işçilik zaman aldığı ve farklı aşamalardan geçtiği için işlem biraz uzun sürmektedir.

Etiketler: bursa foreks tabela, bursa köpük harf tabela, bursa kutu harf tabela, bursa kutu harf tabela çeşitleri, bursa ledli pleksi tabela, bursa paslanmaz krom harf tabela, bursa pleksi kutu harf tabela, bursa pleksi ledli tabela, bursa tabela, kutu harf çeşitleri