Bursa Tabela

547

Firmamız Bursa Tabela olarak; ışıklı tabela, ışıksız tabela, kabartma harf tabela, paslanmaz krom tabela, totem tabela, yol tabelası, yönlendirme, neon tabela, bilboard baskısı, araç kaplama, dijital baskı, branda baskı, bez-kumaş baskısı, afiş, fuar stantları gibi tabela ve reklam ürünlerinin imalatını yapmaktayız.

Tabela firmanızın ilk yüzüdür, kurumsal kimliğinizi ilk olarak tabela yansıtır, Firmanıza girmek üzere olan müşteri tabelanız dan sizin nasıl bir firma olduğunuzu hisseder. Çünkü yıpranmış bir brandadan çuval gibi sarkan ipleri kalmış tabela sizin hiç bir işe önem vermediğinizin göstergesidir. Müşterinizde gayet ciddiyetsiz bir şekilde size yaklaşır. Oysaki aynı yaklaşımı kurumsal bir firmaya girerken gösteremez.

Tabela yaptırmadan önce tabela çeşitlerini, dayanıklılık sürelerini, kullanılan malzemenin kalitesini, fiyatlarını ve teslim sürelerini mutlaka araştırıp teyit alınız.

Firmamız uygun fiyat ile kaliteli malzeme kullanıp en hızlı şekilde tabelayı teslim etmeye odaklanmıştır. Kâr oranımızı düşük tutarak müşterilerimizin olumlu referansları bizim için ilkesel öneme sahiptir.